Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Borre IF G6 år (født 2015)
Borre IF G6 år (født 2015)
Borre IF G6 år (født 2015)
Borre IF G7 år (født 2014)
Borre IF Grønn G8 år (født 2013)
Borre IF Hvit G8 år (født 2013)
Borre IF Svart G8 år (født 2013)
Borre IF J7 år (født 2014)
Borre IF J11 år (født 2010)
Bøler IF J10 år (født 2011)
Bøler IF J11 år (født 2010)
Drammens BK DBK Hvit G12 år (født 2009)
Eika Krapfoss, Fotballklubben grønn G8 år (født 2013)
Eika Krapfoss, Fotballklubben hvit G9 år (født 2012)
Eiker/Kvikk, IF G9 år (født 2012)
Eiker/Kvikk, IF G12 år (født 2009)
Eik IF Tønsberg J12 år (født 2009)
Ekholt BK RØD G8 år (født 2013)
Ekholt BK BLÅ G8 år (født 2013)
Ekholt BK Lions Rød G11 år (født 2010)
Ekholt BK Lions Blå G11 år (født 2010)
Flint Fotball G9 år (født 2012)
Flint Fotball G9 år (født 2012)
Flint Fotball G9 år (født 2012)
Flint Fotball G9 år (født 2012)
Flint Fotball G9 år (født 2012)
Flint Fotball G9 år (født 2012)
Hafslund IF G8 år (født 2013)
Hafslund IF G9 år (født 2012)
Haugsbygd IF G11 år (født 2010)
Hauketo IF G9 år (født 2012)
HSV Fotball 1 Tiger G9 år (født 2012)
HSV Fotball 2 Løve G9 år (født 2012)
Husøy & Foynland IF Grønn G10 år (født 2011)
Kambo IL J8 år (født 2013)
Sem IF G8 år (født 2013)
Ski og ballklubben Skiold "Les Bleus" G10 år (født 2011)
Ski og ballklubben Skiold "De rød-hvide" G10 år (født 2011)
Skoppum IL G9 år (født 2012)
Stokke IL Hvit G8 år (født 2013)
Stokke IL Grønn G8 år (født 2013)
Store Bergan IL Rød G8 år (født 2013)
Store Bergan IL Sort G8 år (født 2013)
Store Bergan IL Hvit G8 år (født 2013)
Store Bergan IL G8 år (født 2013)
Store Bergan IL Gul G8 år (født 2013)
Teie IF 2 Gul G7 år (født 2014)
Teie IF 1 Blå G7 år (født 2014)
Teie IF 3 Rød G7 år (født 2014)
Teie IF 4 Hvit G7 år (født 2014)
Teie IF 1 Blå J10 år (født 2011)
Teie IF J11 år (født 2010)
Teie IF J11 år (født 2010)
Torp IF G12 år (født 2009)
Tønsberg FK Rød G7 år (født 2014)
Tønsberg FK Blå G7 år (født 2014)
Tønsberg FK Hvit G7 år (født 2014)
Tønsberg FK Gul G7 år (født 2014)
Tønsberg FK Rød G10 år (født 2011)
Tønsberg FK Hvit G10 år (født 2011)
Vestfossen IF Unicorns J11 år (født 2010)
Øreåsen Allianseidrettslag Hvit G6 år (født 2015)
Øreåsen Allianseidrettslag Sort G6 år (født 2015)
Øreåsen Allianseidrettslag Sebra G6 år (født 2015)
Øreåsen Allianseidrettslag Sort G7 år (født 2014)
Øreåsen Allianseidrettslag Hvit G7 år (født 2014)
Øreåsen Allianseidrettslag Sort G9 år (født 2012)
Øreåsen Allianseidrettslag Hvit G9 år (født 2012)
Øreåsen Allianseidrettslag Sebra G9 år (født 2012)
Øreåsen Allianseidrettslag G12 år (født 2009)
Ørje IL Hvit G7 år (født 2014)
Ørje IL Grønn G7 år (født 2014)
Ørje IL Rød G7 år (født 2014)
Ørje IL G8 år (født 2013)
Ørje IL G9 år (født 2012)
Ørje IL G10 år (født 2011)
Ørje IL G11 år (født 2010)